miód manuka - zastosowania
Miód Manuka i jego zastosowania
21 lutego, 2019
Sklep sportowy ze sprzętem narciarskim
13 marca, 2019

Capita Horrorscope, czyli sprzęt snowboardowy dobry dla każdego

deska snowboardowa Capita Horrorscope

Wydawać by się mogło, że społeczeństwo w XXI żyje w świecie wirtualnym, a jedyna aktywność fizyczna to klikanie w przycisk komputerowej myszki albo przewijanie ekranu smartfona. Nic bardziej mylnego. Sport wciąż jest modny, a my kochamy tę nutkę adrenaliny, która mu towarzyszy.

Capita Horrorscope deska snowboardowa

Jaki sport zimowy wybrać?

Jedną z dynamicznie rozwijających się dyscyplin sportów zimowych jest snowboarding. Na pierwszy rzut oka – sport banalny. Okazuje się jednak, że nie jest to po prostu zjazd z góry na desce. Wyróżniany jest podział na 4 grupy ze względu na kategorię i styl zjazdu: freestyle, w którym największą wagę przywiązuje się do wykonywania jak najefektowniejszych trików, styl alpejski – służy pokazaniu najbardziej precyzyjnej kontroli zawodnika nad deską, freeride – jazda poza przygotowanymi do tego trasami i snowcross – jazda po przygotowanej trasie z przeszkodami.

Capita Horrorscope – deska doskonała na start i nie tylko

Niezależnie od tego czy jesteśmy początkującymi czy zaawansowanymi snowboardzistami, jakie trasy i jaki styl jazdy preferujemy, kluczowym jest wybór odpowiedniej deski. Jedną z niewątpliwie wyróżniających się na rynku pozycji jest Capita Horrorscope. Jak wszystkie deski pochodzące z fabryki Capita, jest wyjątkowo dobrze dopracowana, gdyż nad firmą czuwają dwaj byli profesjonalni zawodnicy Blue Montgomery i Jason Brown. Deska ta jest uniwersalna – odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych w zjazdach. Pomijając jej walory estetyczne, skupić się można na nowym, udoskonalonym ślizgu tłoczonym. Deska posiada standardową szerokość i mocowania. Kształt deski true twin przeznaczony jest do jazdy freestyle, urban i park. Dla miłośników ekologicznych rozwiązań nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż fabryka, w której powstają deski Capita Horrorscope uznana została za najnowocześniejszą i najbardziej ekologiczną fabrykę desek snowboardowych na świecie.

Jak widać, odpowiednie przygotowanie – ciepły, przepuszczający powietrze strój, akcesoria i gogle, a nade wszystko dobra deska snowboardowa wystarczą byśmy mogli oderwać się od świata wirtualnego i aktywnie zrelaksować szusując po górskich stokach.

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem deski Capita Horrorscope, znajdziesz ją tutaj: https://miejscowka.shop/capita/65-deska-snowboardowa-capita-horrorscope.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *