Oxybrazja

Oxybrazja inaczej mikrodermabrazja wodno-tlenowa jest rekomendowanym przez lekarzy zabiegiem złuszczającym, bezdotykową metodą oczyszczenia, dotlenienia, regeneracji i rewitalizacji skóry.

Zabiegi złuszczające są znane od dawna i cieszą się popularnością, ze względu na swą skuteczność. To obecnie podstawa pielęgnacji prawie każdego rodzaju cery. Do tej pory ograniczeniem była cera naczynkowa i wrażliwa, gdzie tego typu terapie były przeciwwskazaniem ze względu na ryzyko podrażnień natomiast oxybrazja jest innowacyjną, skuteczną i zarazem w pełni bezpieczną metodą umożliwiającą przeprowadzenie zabiegu również u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej.

Oxybrazja jest jednym z najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii, pozwala uzyskać widoczne wygładzenie i odnowę skóry już po pierwszym zabiegu. Wykonywana jest pod ciśnieniem przy pomocy hiperbarycznego tlenu oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej.

Szeroki wachlarz możliwości zastosowania oxybrazji sprawia, że jest to idealna propozycja dla nawet najbardziej wymagających cer. Zabieg przeprowadzany jest za pomocą zupełnie naturalnych, obojętnych dla organizmu składników a brak jakichkolwiek składników chemicznych to gwarancja bezpieczeństwa. Oxybrazja jest zabiegiem, który jest bezpieczny w ciąży, zarówno dla dziecka jak i dla matki. Skutecznie niweluje powstałe wtedy obrzęki i opuchliznę, odświeża skórę nadając jej blasku. Dzięki temu kobieta może znowu poczuć się zadbaną.

Tlen jest kluczowym materiałem niezbędnym do uzyskania energii dla ciała. Przyspiesza odbudowę włókien kolagenowych i rekonstrukcję naczyń włoskowatych, wpływa również pozytywnie na kondycję tkanek ciała. Przezwycięża sytuację anoksji mieszków włosowych i okolicznych tkanek a także poprawia metabolizm. Skutecznie powstrzymuje rozwój trądziku spowodowanego bakteriami propionowymi, przez co poprawia wygląd skóry.

Efekty zabiegu:

Efekty zabiegu:
– likwidacja stanów zapalnych skóry
– usunięcie zanieczyszczeń
– likwidacja łojotoku (stabilizacja pracy gruczołów łojowych)
– likwidacja trądzika (eliminacja bakterii beztlenowych)
– wspomaganie leczenia trądzika różowatego
– redukcja zmarszczek, bruzd
– redukcja blizn potrądzikowych oraz przebarwień
– rozjaśnienie skóry
– peeling płytki i głęboki
– wzmocnienie kruchych naczyń krwionośnych
– likwidacja łuszczenia się skóry
– nawilżanie, wygładzanie i uelastycznianie skóry
– redukcja obrzęków
– redukcja cellulitu i rozstępów (zimny masaż hydrodynamiczny)
– zwiększa efektywność stosowania preparatów kosmetycznych – może być używany do oczyszczania i dezynfekcji skóry przed każdym zabiegiem

Sprawdź i Ty. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności i umów się na zabieg i przekona się o efektach.