Zabawki dla dzieci
17 kwietnia, 2019
Firmy zajmujące się polerowaniem samochodu w Krakowie
11 września, 2019

Prasy i gilotyny do metalu

obróbka metalu

Sprzęt godny uwagi

Każda firma zajmująca się obróbką metalu potrzebuje dobrych i wydajnych maszyn. W dobie komercjalizacji i napływu taniego sprzętu z Azji nie jest to proste i wymaga znalezienia odpowiedniego sklepu. Ważne, by oferował on wszelkie potrzebne marki maszyn blacharskich, urządzenia zarówno nowe jak i używane o korzystnym stosunku ceny do jakości. Jedna z warszawskich firm spełnia te wymagania.

Prasy hydrauliczne

Jedną z głównych propozycji z oferty firmy są prasy krawędziowe. Urządzenia te niezbędne są w procesie plastycznej obróbki blach na zimno i znajdują zastosowanie nie tylko w przemyśle technicznym czy budowlanym, ale też w motoryzacyjnym oraz stoczniowym. W ofercie firmy znajdziemy głównie prasy krawędziowe alpmac. Przykładowo modele z serii A cechują się nie tylko szybką jak na maszyny CNC pracą lecz również znakomitymi parametrami technicznymi. Moc silnika głównego wspomnianych pras hydraulicznych to wartość rzędu 7,5 – 8 kW zaś prędkość gięcia w osi Y 11 milimetrów na sekundę.

Gilotyny do metalu

Gilotyny do metalu podzielić musimy na hydrauliczne i mechaniczne. Dostępne w sprzedaży opisywanego sklepu są między innymi gilotyny firm Dener oraz Burnet. Wykonane z wysoką starannością zapewniają doskonałą długoletnią pracę. Dodatkowo maszyny są wyposażone w odpowiednie osłony zapewniające kadrze pracowniczej bezpieczeństwo.
Długość cięcia gilotyn waha się od 1500 milimetrów do nawet 6000 milimetrów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *