Przedłużanie włosów na taśmy (Hair Talk)

Zagęszczanie i przedłużanie włosów metodą Hair Talk Extensions to idealny sposób na zapuszczanie włosów. Jest to metoda na taśmy, w 100% bezpieczna i dająca bardzo naturalne efekty. Włosy zakłada się w niecałą godzinę i jest możliwość przełożenia ich ok 1-2 miesiąca. Włosy są naturalne i występują w długościach 25cm oraz 40cm. W ofercie są również zagęszczacze polecane przy dużych ubytkach włosów-wykorzystywane indywidualnie dla każdej osoby.

Taśmy hairtalk extensions mają 3cm długości i 0,7cm szerokości. Pasemka wykonane są ze 100% naturalnych włosów Remi. Aplikacja pasemek u fryzjera zajmuje niecałą godzinę. Dzięki temu uzyskujemy efekt niewidocznych, płaskich połączeń, które idealnie mieszają się z naszymi włosami, i co najważniejsze, nie powodują uczucia dyskomfortu podczas leżenia.

Po 2-3 miesiącach pasemka hairtalk extensions można usunąć za pomocą specjalnego płynu, a następnie po wymianie taśm, założyć ponownie. Dzięki tej kanapkowej metodzie (nakładanie jednej taśmy na drugą) można uzyskać ponad 750 kombinacji kolorystycznych łącząc ze sobą dwa z 22 dostępnych kolorów włosów.